Uuskasutuskeskus

Too oma kasutuna seisvad korralikud asjad Uuskasutuskeskusesse, kus neile antakse uus elu. <a href="http://www.help.ee/uuskasutuskeskus/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

www.uuskasutus.ee
Facebookis

Tatari 64, Tallinn
Katriin Jüriska
tel. 5178988
katriin@uuskasutus.ee

Kuidas Sina saad aidata?

  • Kui sul on kodus kasutult seisvaid puhtaid, korras ja kasutuskõlbulikke asju (riided, jalanõud, nõud, mööbel, kodutehnika jne), siis too nad Uuskasutuskeskusesse ja neile leitakse uued omanikud. Loe siit, mida tuua. Kaupluste avamisajad leiad siit.
  • Vii oma ettevõttes läbi kogumiskampaania ja too asjad Uuskasutuskeskusesse. Loe lisaks.
  • Tule vabatahtlikuks. Võimalik on abistada nii igapäevastes kaupluse toimigutes kui ka panustada erialaste teadmiste ja kogemustega (turundus ja suhtekorraldus, personalijuhtimine, juriidiline abi jpt valdkonnad). Loe, kuidas hakata vabatahtlikuks.

Organisatsioonist

Uuskasutuskeskus on 6 aastat tegutsenud sotsiaalne ettevõte Tallinnas, mille rolliks on edendada keskkonnasäästlikku tarbimist.

Igal inimesel koguneb ajaga kasutuna seisvaid asju.  Et vähendada liigtarbimist, edendada taaskasutust ja vähendada prügi kogust, ei tohi selliseid asju lihtsalt minema visata, vaid tuleks anda edasi järgmistele omanikele – abivajajatele nagu lasterikkad pered, kodutud, loomade varjupaigad.

Uuskasutuskeskus leiab asjadele uued õnnelikud omanikud kas  heategevuspartnerite abiga või asjad  kauplustes sümboolse hinnaga maha müües ning saadud tulu kasutatakse selleks, et õpetada koolilapsi loodussäästlikult tarbima. Vaata kaupluste infot siit.

Viimased uudised: