Toolse Kodutute Loomade Varjupaik

Toolse kodutute loomade varjupaik aitab kodutuid kasse. <a href="http://www.help.ee/toolse-kodutute-loomade-varjupaik/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Palume abi!

On abivajavad loomad ja on abivalmis suure südamega inimesed. Mida ei ole, on vahendid. Toolse head inimesed sõltuvad meie abist, iga kuu. Edastan nende abipalve. Ehk leiad sina võimaluse teha neile väikese püsiannetuse internetipanga kaudu? See oleks kõige väärtuslikum abi. Palun aidake ka sõna levitada – leia "Soovita" nupuke. Aitäh!

Loe siit, kui lihtne on internetipangas teha püsikorraldust.

Kontaktid

MTÜ Toolse Kodutute Lemmikloomade Varjupaik www.toolsekiisud.ee Toolse küla, Vihula vald, Lääne-Virumaa, 45433 otooming@hot.ee tel: 534 02740

Kuidas Sina saad aidata?

  • väga on oodatud rahaline abi (toit, tervisekulud, steriliseerimiskulud). Eriti hea on väike igakuine püsiannetus, mille saab vormistada internetipangas. Täpsem info siit.
  • annetuskastid asuvad ka Rakveres  Põhjakeskuses, Nurga äris,  Cash&Carry kauplus-laos.
  • vii varjupaika sooje tekke, kassitoitu, kassiliiva, mänguasju, pesasid jms. Helista, uuri.
  • loomadele paremate elutingimuste loomiseks talvel on väga vaja soojakut. Palun toeta soojaku ostmist. Täpsem info siit.
  • kui soovid võtta endale armast ja hoolitsetud kassi, leiad selle siit.

Organisatsioonist

Mereäärsete suvitusrajoonide juures kohtab külmade ilmade saabudes tihti hüljatud kiisusid, kes suvel suvitajatele seltsi on pakkunud, sügisel lihtsalt abitult maha jäetakse. Talvekülmaga ja tuisuste ilmadega on sellised loomad väga suures hädas, kuna nad ei oska ise enda eest hoolt kanda. Kaks suure südamega loomasõpra on loonud oma talus kiisude abistamiseks Toolsesse varjupaiga, mida peavad üleval oma rahadega ja tänu inimeste abile ja annetustele.

Ühistoetus

Help.ee ja Cherry.ee tegid juunis 2011 üheskoos varjupaigale toetuskampaania, mille tulemusel koguti 1622 €. Kogu tulu läks 100% abivajajale. See aitas varjupaigal mõnda aega hakkama saada nii igapäevaelus kui jõuti kassidele renoveerida vanast talumajast ruum.

Kuid pikemaajaliselt on vajalik püsitoetamine, seega võimalusel palun tee neile püsikorraldus.