Tartu Kassikaitse

MTÜ Tartu Kassikaitse on loomaarmastajate vabatahtlike omal algatusel põhinev ühing selleks, et aidata kodututel kassidel leida päris oma kodu.  <a href="http://www.help.ee/tartu-kassikaitse/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

MTÜ Tartu Kassikaitse
www.kassidkoju.eu

Facebookis

Tartu
Merle Aruoja
530 245 99
kassidkoju@hot.ee

Kuidas Sina saad aidata?

Kui ka Sina hoolid väga loomadest ning tahad nende heaks midagi ära teha, siis abistamise võimalusi on väga mitmeid:

  • Paku kassile hoiukodu. Vajadus uute hoiukodude järele on pidevalt olemas, sest kahjuks on praegu kodutuid kasse ja kassipoegi tänavatel rohkem, kui meie senised hoiukodud vastu võtta suudavad. Pakkudes hoiukodu kasvõi ainult ühele või kahele kassile, on sellest juba suur abi!
  • Anneta raha. Selleks, et katta kasside söögi, liiva, parasiiditõrje, vaktsineerimise, steriliseerimise/kastreerimise ja ravimise kulud sõltume suurel määral annetustest. Kuigi meie vabatahtlikud panustavad vastavalt oma võimalustele ka ise, siis nii suure hulga kasside aitamiseks läheb annetustest saadud raha väga vaja. Raha saab annetada annetuskontodele SEB pangas 10220072929015 või Swedbankis 221042553213.
  • Aita projektide kirjutamisel, sponsorite leidmisel või heade ideede loomisel!
  • Anneta (kassiteemalist) käsitööd heategevusliku müügi eesmärgil!
  • Kui tunned, et omad hoopis mõnda teist oskust, millest võib kuidagi abi olla, võta kindlasti ühendust!

Vaata ka meie kodulehel rubriiki „Hakka vabatahtlikuks!

Organisatsioonist

MTÜ Tartu Kassikaitse on loomaarmastajate vabatahtlike omal algatusel põhinev ühing selleks, et aidata kodututel kassidel leida päris oma kodu. Meie organisatsiooni kuuluvad vabatahtlikud pakuvad tänavalt päästetud kassidele hoiukodu koos vajaliku hoolduse, ravi ja hoolitsusega.  

Olles loodud 2007 aastal on MTÜ Tartu Kassikaitse ainuke taoline organisatsioon Tartu piirkonnas. Meie põhimõtteks on, et mitte ühtegi looma ei hukata, vaid iga loom on hoiukodus seni, kuni talle leitakse uus kodu. Sellele lisaks on meie südameasjaks ennetada soovimatute ja õnnetute kassipojakeste ilmaletulekut kassi õigeaegse steriliseerimise/kastreerimisega ning lisaks hoiukodus olevatele kassidele aitame ka veel tänaval elavate kasside steriliseerimisel. Igale kassile proovime leida võimalikult sooja ja hooliva kodu, nõustades kassi uusi omanikke kõigis olulistes kasside kasvatamise, toitmise ja tervisega seotud küsimustes ning säilitades uute omanikega kontakti. 

Organisatsioonis tegutseb hetkel umbes 15 vabatahtlikku ning meie hoiukodudes on pidevalt umbes 40 kassi. Tänaseks on meie kaudu endale uue kodu leidnud üle 300 hüljatud ja koduta kassi.

Aitame kassid koos koju!