Süüria sõjapõgenike abiprojekt

Kogume: riideid ja jalanõusid nii igas vanuses lastele kui ka täiskasvanutele, mänguasju, laste pildi- ja värviraamatuid, pliiatseid, vildikaid, patju, tekke jmt. Oodatud on ka kuivained. <a href="http://www.help.ee/suuria-sojapogenike-abiprojekt/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Korraldaja

Jaana Aishah (vabatahtlik Süüria põgenikelaagris)
Telefon: 00372 58005557
http://www.help-syria.eu/
 

Projekti taust ja eesmärgid: 

Oleme kõik meedia vahendusel osa saanud inimeste kannatustest sõjakolletes ja mõelnud, kui kole võib selline asi olla, kui ei saa enam rahus oma kodus elada, kui kallid omaksed surevad, kui pole enam midagi süüa ega juua, kui süütud lapsed kannatavad. Nüüd on meil võimalus midagi selles suhtes ära teha – pakume välja võimalust toetada Istanbulis asuvat Süüria põgenikelaagrit

Mis abi vajatakse: 

 

Toetamine asjade näol:

  • Meil kõigil on kappides, kušetialustes ja kummutites asju, mis on korralikud, aga mida meil endil enam vaja ei lähe. Miks mitte anda neile uus elu ja kinkida need inimestele, kellel neid palju rohkem vaja läheks?  
  • Kogume: riideid ja jalanõusid nii igas vanuses lastele kui ka täiskasvanutele, mänguasju, laste pildi- ja värviraamatuid, pliiatseid, vildikaid, patju, tekke jmt. Oodatud on ka kuivained.
  • Ole hea ja kontrolli, et annetatud asjad oleksid korralikud ja puhtad! Palun paki need (laste-, naiste- ja meesteriided, mänguasjad ja raamatud) eraldi korralikult, kas pappkarpidesse või kilekottidesse ja kirjuta peale, millega tegu on.
  • Kogumispunktid on Tallinnas, Tartus, Võrus, Narvas, Pärnus, Kuressaares ja Paides. Tallinna lähedal saame pakkidele järele tulla. Mujal Eestis abistada soovijad saavad kasutada Post24, SmartPosti ja Cargo teenuseid. Vaata lähemalt kodulehelt.

Toetamine rahaliselt: 

  • Et meie kõigi poolt korjatud asjad jõuaks ka Istanbulis asuvasse Süüria põgenikelaagrisse, oleks vaja koguda raha konteineri rentimiseks ja sinna saatmiseks. Selleks kulub 2500 eurot. 

Annetuse saad teha:

Kultuurikeskus Iqra MTÜ
10220214944227 (SEB) 
Selgitusega: Süüria.

Välismaalt makse tegemiseks:
IBAN EE131010220214944227
BIC: EEUHEE2X
AS SEB Pank, Tornimäe 2, 15010 Tallinn

Asju kogume kuni 28. septembrini 2013

Vaata ka kajastust ERR-is

 

 

11/09/1999 Sildid: , , , ,