Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu

Saaremaa lemmikloomade turvakodu aitab peamiselt koduta koeri ja kasse. <a href="http://www.help.ee/saaremaa-lemmikloomade-turvakodu/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu MTÜ
www.saareloomad.ee
Facebook

+372 58 370 708
saareloomad@saareloomad.ee

Taustainfo

Saaremaal on palju koduta kasse. Koduta koeri nii palju ei ole, pigem on probleeme hulkuma lastud koertega. Püüame oma võimaluste piires aidata kodutuid loomi, lemmiklooma leidnud või kaotanud inimesi ning teeme teavitustööd loomapidamiskultuuri tõstmiseks. 

Organisatsioonist

MTÜ Saaremaa Lemmikloomade Turvakodu on tegutsenud aastast 2005. Töö on toimunud hoiukodude põhimõttel ning toiminud tänu annetustele ja mõnede omavalitsuste kaasabile. Töisematel aegadel on turvakodust läbi käinud 70-80 kassi ja 20-30 koera aastas, põhimõttel, et igale loomale leidub kodu. Viimasel paaril aastal oli turvakodu töö jäänud erinevatel põhjustel soiku, kuid tänu sotsiaalvõrgustikule facebook liitus meiega 2013 aastal mitu uut teotahtelist loomasõpra. Koos suudetakse rohkem, ollakse nähtavamad ja probleemid leiavad kergemini lahendusi.

2013. aasta augusti lõpu seisuga  oleme tegelenud 139 kassiga (72 neist said selle ajaga ka uue kodu, teised jäid Turvakodusse uut kodu ootama). Turvakodu töö käib nüüd taas täies hoos, kuid ilma annetajate toeta me hakkama ei saa. 

Kuidas Sina saad aidata?

 

 

25/11/2013 Sildid: , , ,