Päevakeskus Käo

Päevakeskus Köo aitab raske ja sügava vaimu- ning liitpuudega lapsi ja täiskasvanuid. <a href="http://www.help.ee/paevakeskus-kao/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

Päevakeskus Käo
www.kaokeskus.ee

Käo 53, Tallinn (lastekeskus)
Pae 37/Võidujooksu 18, Tallinn (täiskasvanute keskus)
Tel: 6720 696
kaokeskus@kaokeskus.ee

Kuidas Sina saad aidata?

Paljudel Päevakeskus Käo hoolealustel on ka liikumispuue, mille tõttu vajavad nad hooldusprotsessis mitmeid kordi päevas tõstmist, mis ilma abivahendita on suur füüsiline koormus abistajatele ja ebamugav või isegi ohtlik liikumispuudega inimesele.

Päevakeskusel ei ole võimalik muretseda vajalikus koguses lingtõstukeid, mis on hädavajalikud liikumispuudega inimeste tõstmiseks.

Oodatud on rahaline abi lingtõstukite ostmiseks. Palun võta Päevakeskusega ühendust.

Organisatsioonist

Päevakeskus Käo loodi 1996. aastal eesmärgiga aidata raske ja sügava vaimu- ning liitpuudega lapsi ja täiskasvanuid nende parima võimaliku eneseteostuse saavutamiseks.

Päevakeskus Käo on Eestis ainulaadne, sest seal on loodud erivajadustele vastavad võimalused saada seostatult nii hoolekande kui ka rehabilitatsiooniteenuseid.

.Päevakeskus pakub oma hoolealustele arendavaid tegevusi ning turvalist keskkonda, et nad saaksid oma perede keskel elada täisväärtuslikku elu, mis omakorda annab lapsevanematele võimaluse käia tööl.

lingtõstuk

Video sellest, mida kujutab endast lingtõstuk