Operatsioon “Päästerõngas”: Tule vabatahtlikuks

Koondame vabatahtlikke, kes oleksid valmis appi tulema naftareostuse tagajärgede likvideerimisel. <a href="http://www.help.ee/operatsioon-paasterongas-tule-vabatahtlikuks/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Korraldaja

SA Eestimaa Looduse Fond | Info ja kõik nende projektid

Projekti taust ja eesmärgid

  • Naftareostus  võib enda alla võtta väga suure piirkonna ja selle kõrvaldamine võib võtta aega kuid, kui mitte aastaid. Ei piisa üksnes riigist, et Eesti oleks valmis tegutsema võimalike naftareostuste likvideerimisel – puhastama reostunud rannikut ja abistama hättasattunud linde ning loomi.
  • Eestimaa Looduse Fond (ELF) koondab vabatahtlikke, kes oleksid valmis appi tulema naftareostuse tagajärgede likvideerimisel – ranniku koristamisel ja lindude abistamisel.
  • Vabatahtlikele pakutakse koolitusi, soetatud on vajalik varustus ja valmisoleku parandamiseks tehakse pidevalt koostööd partneritega Eestis ja piiri taga. Loe lähemalt siit või vaata altpoolt videosid.

Mida Sina saad teha?

Mida on tehtud?

  • Kui 2006. aasta Loode-Eesti naftareostus tuhandeid linde tappis või liikumisvõimetuks muutis, suudeti suurem katastroof ära hoida ainult vabatahtlike abiga. Tollal suutis valitsus isegi mõista, et võimekus naftareostusega toimetulekuks on nõrk ning õlifondi loomise kava sai tuule tiibadesse. Loe naftareostustest ja kogemustest siit.

Operatsioon “Päästerõngas” tutvustusvideo:

5 videot “Miljoni barreli vaade” 2006. aasta naftareostusest: