Mittetulundusühing Do Good

Meie missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. <a href="http://www.help.ee/mittetulundusuhing-do-good/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

MTÜ Do Good
Facebook
Konto nr: EE78 2200 2210 5997 4814, Swedbank
E-mail: dogoodestonia@gmail.com

Kogumispunktid:

Tallinnas Kristiines Madara 33, Exitauto ( www.exitauto.ee ).
Kesklinnas Luite asumis
Peetrikülas

Toomine palun eelnevalt  kokku leppida läbi Do Good kodulehe Facebookis.

Organisatsioonist

Mittetulundusühing Do Good on heategevuslik organisatsioon. Meie missiooniks on aidata ja pakkuda toetust raskustesse sattunud lastele, üksikemadele turvakodudes ja teistele abi vajavatele inimestele. MTÜ põhitegevuseks on asjade kogumine, sorteerimine ning toimetamine vajaduspõhiselt abivajatele läbi tugiorganisatsioonide peamiselt Tallinnas (nt ema ja lapse turvakodu, lastekodud ja turvakodud, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liit, Tallinna Perekeskus jt). Samuti abistame raskustesse sattunud peresid Tapal, Karksi Hooldekodu ja puuetega noori Haraka Kodus. Meie poole võivad pöörduda ka eraisikud otse.

Oleme siiani teinud kõike vabatahtlikuse korras, kuid kuna tegevus on päris suureks kasvanud ja koostöö abivajatega hästi käima läinud, siis vajame väga rahalist toetust, et katta transpordi, paknedamise jms kulud. Toimetame tänaseks asju ka päris palju väljaspoole Tallinnat.

Tegevused

 • Meile tuuakse asju u 30 annetaja poolt kuus. Sorteerime asjad, vajadusel ladustame või pakime vastavalt abipalvetele ümber. Paljud asjad tuuakse spetsiaalselt meie kodulehele pandud abipalvete peale. Erinevatele abivajatele viime asju 1-2x nädalas.
 • Oleme aidanud mitmel turvakodust oma päris koju suunduval emal oma kodu sisustada kõige vajalikuga koostöös heade inimeste ja ettevõtetega.
 • Teeme tihedat ja head koostööd ema ja lapse turvakoduga, Tallinna ja Harjumaa Lasterikaste Perede Liiduga, Tallinna Perekeskusega.
 • Oleme toimetanud asju abivajajatele ka Haraka Kodus ja Karksi Hooldekodus. Lisaks oleme aidanud asjadega Punast Risti, ITK sünnitusosakonda, Tapa vähekindlustatud peresid, Tallinna lastekodusid ja turvakodusid ja paljusid eraisikuid.
 • Oleme korraldanud ka mitmeid üritusi nt ema ja lapse turvakodule emadepäeva fotosessioon kingikorviga, jõududeks lastele personaalsed jõuluvana kirjad koos kingitustega jms.
 • Korraldame 18. 09.2014 Paljajalu Päeva, fotokonkurssi “Kus on teine pool?”, sügisel kogumiskampaania hooajakaupadele ning lastetoa sisustusele.

Kuidas Sina saad aidata?

 • Saad hoo sisse anda meie poolt korraldatavatele heategevuslikele üritustele ja toetada MTÜ tegevust annetades raha : Mittetulundusühing Do Good, EE78 2200 2210 5997 4814, Swedbank
 • Saad aidata leida partnereid, kes sooviksid meie projekti üritustega ühineda
 • Saad tuua meile korralikke ja kaasaegseid riideid, jalanõusid, majapidamistarbeid, aga ka mööblit ja töötavat tehnikat Tallinnas. Selleks palume ühendust võtta läbi Do Good kodulehe.
 • Saad jagada infot meie tegemiste kohta läbi Do Good ja Paljajalu Päeva lehtede.
 • Saad juhatada abivajajad meieni.
 • Saad pakkuda meile transporti abivajateni väljaspool Tallinna.