Kingi Kallemäe koolile arvuteid (Saaremaa)

Erivajadustega õpilaste Kallemäe kool otsib häid ettevõtteid ja inimesi, kel ära anda õpilastele kasutamiseks töökorras arvuteid ja kuvareid. <a href="http://www.help.ee/kingi-kallemae-koolile-arvuteid-saaremaa/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Korraldaja

MTÜ Meelespea, Saaremaa | Info ja kõik nende projektid

Projekti taust ja eesmärgid

  • Saare maakonna ainus hariduslike erivajadustega õpilastele mõeldud Kallemäe kool otsib häid ettevõtteid ja inimesi, kel ära anda õpilastele kasutamiseks töökorras arvuteid ja kuvareid.
  • Õpilaskodus, kus nädalas elab püsivalt 18–19 kasvandikku, on laste kasutada vaid kaks vana arvutit. Koolimajas pole õpilaste jaoks aga üldse arvuteid. Kooli eelarvet on nii palju kokku tõmmatud, et arvutite soetamiseks õppeasutusel paraku raha lihtsalt pole.
  • Ühtekokku on Kallemäe kooli õpilaskodusse ja Wi-Figa kaetud koolimaja arvutituppa vaja 12 arvutit, kummassegi majja kuus.
  • Eesmärgid, miks kool lastele arvuteid soetada soovib, on  täiesti elulised. Internet on ammendamatu õppematerjali allikas just erivajadustega laste jaoks. Lisaks leidub seal hulgaliselt spetsiaalseid töölehti, mida lapsed saavad otse arvutis täita. Ka arendab arvutimaailm õpilasi ainetundides, kui nad ise sealt vajalikku materjali otsivad. Tähtis on ka see, et lapsed õpiksid arvutit oskuslikult kasutama teabe-, mitte ainult suhtlusvahendina. Lisaks toetab arvuti õigekirjaprogramm lapsi kirjutama õppimisel.
  • Kallemäe kooli koduleht

Kuidas Sina saad aidata?

  • Kui sul on kodus või ettevõttes töökorras arvuteid ja kuvareid:
    andke sellest palun teada MTÜ Meelespea aadressil heategu@saarlane.ee või võtke otse ühendust Kallemäe kooliga, aadressil kallemae.kool@mail.ee või telefoni teel 459 5833.