Meeskond

Asutajad, turundus ja sisutoimetus

Help.ee meeskond on kirju ja koosneb oma valdkonna proffidest. Neid kõiki seob üks ühine joon – hea süda. See on kõige olulisem. Kui arvad, et sobid meie meeskonda täiendama, kirjelda enda oskuseid meiliaadressile info@help.ee

Kuno Kompus
Naerata Ometi MTÜ eestvedaja

 

 

Kuno on Naerata Ometi MTÜ (www.naerataometi.ee) eestvedaja, tema organiseerib abiprojekte ning MTÜ igapäevast tegevust. Samuti on ta Help.ee üks põhivedajatest.

   
Kaupo Kalda
help.ee algataja ja eestvedaja, koostöö 

 

 

Kaupo on help.ee hing, idee algataja ja kogu asja eestvedaja. Tema ja Karini sooviks on alati olnud "minna vihmametsa pärdikuid päästma" ja täna selle projektiga teevadki sellega algust. Võib keerutamata öelda, et nad mõlemad on täna elus tänu doonoritele ja motivatsioon on 100% siiras. Kaupo on töötanud 14 aastat veebiagentuuris OKIA, hobideks (loodus)fotograafia, reisimine ja teaduskirjandus.

   
Karin Kilp
kaasasutaja, turundaja, sisustrateegia, toimetaja 

 

 

Karin, Kaupo elukaaslane, aitab nõu, energia ja südamega päeval ning öösel seda portaali vedada. Tööelus on ta turundusalast nõu andnud ning projekte juhtinud juba üle 15 aasta  reklaamiagentuuris Age McCann. Sotsiaalsed teemad on talle alati olnud südamele lähedal, paljud ehk mäletavad elavat vastukaja tekitanud helkurkampaaniat. Vabal ajal vaatab läbi fotoaparaadi loodust ja lapsi ning liigub maailmas ringi. Usub, et suured teod saavad alguse väikestest ning soovitab mõelda headest asjadest, nii kasvavad mõtted headeks tegudeks.

   
Mariann Volkonski
kaasasutaja, strateegia, toimetaja 

 

 

Marianni unistuseks on olnud luua portaal, mis ühendab ja toetab kõiki abivajavaid lapsi Eestis. Kas help.ee on unistuse täitumine või suur samm sinna poole, näitab aeg. Seni koondab Mariann nõuks ja jõuks mitmeaastase disainerikogemuse Playtechist ja varasemalt veebiarenduse projektijuhtimises. Meelistegevused on fotograafia, kunst, kirjandus ja mõtlemine. Kogub ilusaid hetki. Usub, et ainult südamega näeb hästi ja maailma muutmist tuleb alustada iseendast.

   
Dajana Tiitsaar
kaasasutaja, PR ja turundaja, toimetaja 

 

 

Dajana aitab Help.ee sõnumit avalikkusele ja potentsiaalsetele abipakkujatele kommunikeerida ning paralleelselt otsib projekti abivajajaid. Motivaatoriks Help.ee projektiga alustamisel oli abi andmisest tulenev piiritu rõõm ning võimalus oma teadmiste abil midagi head teha. Dajana on üle 10 aasta töötanud turundusjuhina turismi- ja transpordivaldkonnas. Hetkel tegutseb turundus- ja kommunikatsioonikonsultandina endaloodud ettevõttes Red Door ning lektorina Ettevõtluskõrgkoolis Mainor. Lisaks pere ja lastega koosolemisele, teeb katsetusi kulinaaria valdkonnas või ammutab uusi teadmisi erialasest kirjandusest.

   
Külli Pärnpuu-Kasemaa
kaasasutaja, toimetaja, konsultant 

 

 

Heategu on parim kingitus, mis ühel inimesel teisele anda on. Külli töö vabatahtlikuna MTÜ Oma Pere inimestega, kes on võtnud südameasjaks leida igale vanemateta lapsele oma kodu, on just see, mis tal enda pere ja laste kõrvalt hinge soojaks teeb. Lihtsate ja inimlike väärtuste hindamine ja ellu rakendamine on talle kui sotsiaaltööd õppinud inimesele kõige aluseks. Külli soovib kõigile usku, lootust ja hästi palju armastust! Seal, kus on palju armastust, juhtub alati imesid.

   
Tiina Urm
kaasasutaja, turundaja, meediasuhted  

 

 

Tiina usub, et südamega tehtud head teod kingivad kõige rohkem tegijale endale. Ja tahab kaasa aidata ettevõtmistele, mis inimestel seda ise kogeda aitaksid. Help.ee-d aitab Tiina oma teadmiste-kogemustega kommunikatsiooni ja PR-i vallas, mis pärit paljuski kodanikualgatuslike projektide vedamiselt (Teeme Ära prügikoristusaktsioon Eestis ja selle maailma viimine, Õnnepank, Teeme Ära Talgupäev, Toidupanga toetuskampaania.). Sellele lisaks ammutab Tiina rõõmu reisimisest, sukeldumisest, lugemisest ja inimestest enda ümber.

   
Anneli Ohvril
kaasasutaja, turundaja, konsultant 

 

 

Anneli usub inimeste headusesse. Tuleb vaid pakkuda võimalusi aidata nõrgemaid ja olla ise parem inimene. Annelil on üle kümne aasta kogemust turunduse ja reklaami vallas, kus läbi aastate on eriline rõhk olnud just erinevatel sotsiaalkampaaniatel. Palju tähelepanu on ta pööranud liiklusohutusele ja lastele. Viimastel aastatel on tema tegemised olnud seotud peamiselt kilekotivastase teavitustööga, Teeme Ära projektide ja Toidupangaga. Talle meeldib reisida, sukelduda ja pildistada ja eriti hästi, kui seda kõike korraga saab teha.

   

Teostustiim

 
   
Kaarel Kala
disainer 

 

 

Temalt on pärit help.ee logo. Elukutselt disainibüroo AKU disainer.

   
Valeri Torf
disainer 

 

 

Portaali disain. Vabakutseline disainer, varem töötanud OKIA's.

   
Kalle Volkov
programmeerija, analüütik 

 

 

Läbi ja lõhki IT inimene. Praegu OKIA IT arenduspealik, enne tegeles startup'indusega, on juhtinud Bravocomi ja Delfi IT arendust, veel enne seda aidanud käima lükata veebiagentuuri OKIA. Püüab elada moto "isegi kui viga ei näe laita siis tule ja aita ikka" järgi.

   
Andero Koplus
programmeerija 

 

 

Andero aitab arendada WordPressi pluginaid, näiteks Veremeetrit. Töötab ta Opus'es programmeerijana.

   
Taavi Larionov
koodiguru 

 

 

Töötab Bind Creative's, varem OKIA's, Opuses ja Exactis. Ta on üks nendest paljudest, õigemini kõigist, kes help.ee projekti kampa kutsudes poole sekundiga "Muidugi teeme!" ütles.