Info

Taustast ja ideest

Help.ee eesmärk on aidata kommunikeerida heategevusprojekte, viia kokku head inimesed ja abivajajad. Projekte, kus rahvas saab aidata. On palju abivajajaid, organisatsioone, kes on käivitanud heategevusprojekte, kuid neil ei ole võimalik, puudub raha või oskused end korralikult kuuldavaks teha. Või vajavad lisatähelepanu. On veel rohkem häid inimesi (vaadake kasvõi "Teeme ära" üritusi), kes on valmis abivajajaid meeleldi aitama,  kuid vastavale infole ligipääs on kaootiline või on vaja väikest sõbralikku tõuget. Abivajajate info on tänaseni väga killustatud. Help.ee koondab heategevusinfot ning teeb selle kuuldavaks. Meie väljundiks on veebiportaal help.ee ning massiivne kommuun Facebookis, sellele kõigele juurde turunduskommunikatsioon, PR, sponsorid jne. Meie erilises fookuses on lapsed, loomad ja keskkond.

Tegijatest

Help.ee eestvedajaks on heategevusorganisatsioon Naerata Ometi MTÜ, kuhu kuulub mitmeid vabatahtlikke, nende hulgas ka kogenud turundajaid ja PR-inimesi, kellel on süda õiges kohas ning kes otsivad oma oskustele sügavamat rakendust. Meie meeskond.

Naerata Ometi MTÜ organiseerib ise peamiselt puudustkannatavatele peredele ja lastele toetusprojekte, Help.ee on selle organisatsiooni üks lisategevustest ning võimsaks hääletoruks, aidates inimesteni jõuda ka teiste abiorganisatsioonide projektidel.

Help.ee käivitus 1. veebruar 2011.

Loe lisaks…

Liitu meiega Facebookis!