Heategevustoode

  Viimased aastad on meile tõestanud, et paljud tublid Eesti ettevõtted on sotsiaalselt küpsed. Täna kutsumegi üles oma toote- või … <a href="http://www.help.ee/heategevustoode/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

 

Viimased aastad on meile tõestanud, et paljud tublid Eesti ettevõtted on sotsiaalselt küpsed. Täna kutsumegi üles oma toote- või teenusesortimenti sisse viima terminit "Heategevustoode". Ehk näiteks iga kuu on mõni kampaaniatoode, mis võibolla vajabki lisatähelepanu, "Heategevustoode", mille müügist protsent või paar läheks heategevuseks (MTÜ Naerata Ometi, kes läbipaistvalt nendega abiprojekte rahastab) erivajadustega laste ja puudustes perede abistamiseks.

Firmad, kes meid hetkel sellisel süsteemil toetavad:

Muhe ja Tore OÜ annetab igalt ostetud käepaelalt teatud summa erivajadustega laste ja puudustes perede toetuseks.
GuitarHunt annetab igalt ostetud kanatiivalt % erivajadustega laste ja puudustes perede toetuseks.
Katus24.ee annetab igalt ostetud tootelt % erivajadustega laste ja puudustes perede toetuseks.
Täiendõppekeskus annetab iga elluviidud koolitusel osaleja pealt % erivajadustega laste ja puudustes perede toetuseks.
Flekstrade annetab teatud toodete müügist % erivajadustega laste ja puudustes perede abistamiseks!

Ettevõtte saadavad väärtused meie püsivast toetamisest:

  • Ettevõttele annab see sotsiaalselt head kuvandit ning võimalust seda ka oma kommunikatsioonis kasutada, kuni selleni välja, et rääkida konkreetsetest abiprojektidest, kuhu konkreetsed toetused läksid. Meie hinnagul on see tugevalt win-win-win situatsioon: võidab abivajaja otseselt, võidab inimene/klient oma siseteadvuses kui heategija ja võidab ettevõte oma kuvandis, mis toob firmat rahvale lähemale ning pehmendab kuvandit: ostes meilt, toetad ka puudustkannatavaid Eesti lapsi vms. 
  • Asutusse üles reklaammaterjalid (kleebis, vimpel, bänner vms), teadvustamaks ettevõtte kliente, et iga teatud toote/teenuse ostuga toetatakse erivajadusega lastele ja puudustkannatavatele perdele suunatud tegevust.
  • Ettevõte saab pidevalt infot uute projektide kohta ning käimasolevates projektides toimunud edusammude kohta. Jooksvalt avaldame infot Facebookis http://www.facebook.com/naerataometi 

Huvi korral kirjutage info@naerataometi.ee või helistage +37256254534