Haapsalu Tööotsijate Ühing

Haapsalu Tööotsijate Ühingu olulisim eesmärk on aidata leida tööd eluraskustesse sattunuil. Nad vajavad tingimuste parandamiseks meie abi. <a href="http://www.help.ee/haapsalu-toootsijate-uhing/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

Haapsalu Tööotsijate Ühing
www.toootsijad.ee
Aadress: Tulbi põik 3, Haapsalu
Kontaktisik:: Silva Suurküla
Telefon:  55623 798

Kuidas Sina saad aidata?

  • Kui Sul on pakkuda tööd, võta meiega julgelt ühendust.
  • Enim tunneme praegu puudust korralikust koridori põrandakattest. Varjupaiga tube on aastate jooksul remonditud, ent koridori jaoks vahendeid ei jätku. Koridoris on OSB-plaat, mis tuleks asendada tulekinda PVC D-s2,d2 põrandakattega. 
  • Annetada võib nii materjali (kokku 145 m2) kui ka rahalisi vahendeid, mille abil saaks põrandakatet osta (~10 €/m2, so 1450 € kokku).   
  • Kontonumber:  221012217288 Swedbank Haapsalu Tööotsijate Ühing
  • Või põrandakate D-s2,d2 (145 m2  jagu)

Organisatsioonist

Haapsalu Tööotsijate Ühingu olulisim eesmärk on aidata leida tööd eluraskustesse sattunuil.
 
Et sihtgrupil on tihti keeruline ka elukohta leida, siis pakume Haapsalus aadressil Tulbi põik 3 varjupaigateenust, et soe kodu ja toit oleks olemas nii pikaajalistel töötutel, heitunuil kui kodutuil. Tänu elamistingimuste stabiliseerimisele on inimestel kergem tööturule siseneda. 
 
Haapsalu Tööotsijate Ühing on tegutsenud aastast 1999 ja varjupaiga vajadus on aasta-aastalt kasvanud. Mitmed kodutud ja pikaajalised töötud on varjupaiga abiga leidnud püsiva töö ja sealt edasi ka oma kodu. 
13/02/2012 Sildid: , , , ,