Eesti Vigastatud Sõjameeste Ühing

Vigastatud sõdurid vajavad abi taastusravil, sportimisvõimalusteks ja koolitusteks. <a href="http://www.help.ee/eesti-vigastatud-sojameeste-uhing/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

Eesti Vigastatud Sõjameeste Ühing
www.mil.ee/evsu
Tatari 3, Tallinn

Kuidas Sina saad aidata?

  • Inimesed saavad ühingule annetada. Annetatud raha läheb täiendava taastusravi kuludeks – sanatooriumid ja vajalikud erinevad teraapiad, erinevate sportimisvõimaluste kompenseerimiseks (spordiklubide tasud jne.), vajadusel täiendkoolituste ja kursuste eest tasumiseks (kui tegemist on inimesega, kes ei saa teenida peale vigastust kaitseväes, on vaja neil aidata omandada teine eriala, et eluga edasi minna).
  • Eesti Vigastatud Sõjameeste Ühing
    4278600920910
    Krediidipank.

Organisatsioonist

  • Ühingu eesmärgiks on Eesti sõjavigastatute heategevuslik sotsiaalhoolekanne, nende koondamine ühiseks pereks ja nende abistamine majanduslikel, sotsiaalsel ja juriidilisel alal.
  • Ühingusse kuuluvad hetkel II Maailmasõjas võidelnud veteranid ja noorem põlvkond, kes on vigastada ja haavata saanud teenistuses Eesti Kaitseväes, Iraagis ja Afganistaanis.

BBC dokumentaalfilm “Wounded”

BBC dokumentaalfilm “Wounded” räägib vigastatud sõduritest ja nende taastumisest, mis on pikk ja raske tee. Seda filmi on mõistlik vaadata, tajuda kogu selle karmi teema sisu ja tagamaid. Allpool esimene 10min osa, ülejäänud leiad siit.

Päisefoto: Postimees