Aitame Viljandimaa pere kodu taastada

Abivalmis Viljandimaa perekond kaotas tulekahjus kodu. Aitame neil kodu taastada. <a href="http://www.help.ee/aitame-viljandimaa-pere-kodu-taastada/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Mis juhtus?

Vaata ka videot allpool

Novembri keskel kaotasid kodu Viljandimaal Naela talus elav perekond. Aastakümneid seal elanud ja ise vana maja kohendanud pere sättis oma elamist samm -sammult, sel aastal vahetati just katus, lõppviimistlus oli veel tegemata, kui juhtus tulekahju.

Kahjuks polnud tehtud kindlustust. Praegu elab perekond samas vallas sõprade juures. Kuivõrd elumajast polnud taastada midagi, on see tänaseks sõprade ja töökaaslaste abiga lammutatud. Krundil oli üks ehitis, kus püsti seinad ja peal lappimist vajav katus.

Sinna on perel ainus võimalus endale kodu rajada ja selle nimel on nad seal rassivad hommikust-õhtuni. Perepea  pojaga on lappinud katuse, vedanud vee ja kanalitrassid.

Õrnuke Svetlana ütleb et tema tunneb, et on alguses tagasi: ta kasvas lastekodus ja astus sealt ellu, kaks kätt taskus, oli poolnäljas, kuni esimese palga sai. Nii kirjutab 2.detsembri Naistelehes Eve Lõhmus

Nemad ise on alati abipakkujad olnud, kuid nüüd vajavad abi nemad.

Kuidas sina saad aidata?

1) Kellel on võimalik rahaliselt toetada, igast pisikesest summast kasvab tulu:

  • Perenaise konto: SVETLANA MÄNGLI a.a 1102768760

2) Abiks on ka saematerjal, soojustus ja muu ehitusmaterjal.

  • Peremehe kontaktid: JAAN SAAR , tel : 53 58 53 66

3) Rääkige ja jagage seda abipalvet.

16/12/2011 Sildid: , , , ,