Löö kaasa!

Hea inimene, tule aita

Me oleme tulnud selleks, et jääda ja viia Eestis heategevuse kommunikatsioon ning üldine suhtumine uuele tasemele. Üksi me hakkama ei saa, vajame abi, pikaajaliselt. Oled sa ettevõtja või eraisik, igaüks saab midagi ära teha ning lisaks siinsetele abivajajatele aidata ka help.ee häält kõvemaks keerata.
Bännerid ja vektorlogo leiad siit. Kõikvõimalikud küsimused ja ettepanekud palume saata info@help.ee

Meediale

Ootame alati juurde meediatuge, ükskõik millises formaadis või mahus. Meil on olemas teleklipp, raadioklipp, bännerid, saab prindimaterjale. Meie bännerid ja logo. Tänaste toetajate nimekirja leiad siit.

Pressile

Pressiteemalised küsimused, ettepanekud, intervjuupakkumised palume saata meie pressiesindajale: dajana@help.ee

Turundajatele, PR-inimestele

Kallid kolleegid, on vaid teie fantaasia ja oskuste küsimus, kuidas meiega koos head asja teha. Kirjuta, arutame.

Ettevõtetele

Eesti ettevõtted on üllatavalt tihti suuremeelsed. Kui sinu ettevõttel on tugev missioonitunne, on heategevus teie tegevuse üks kindel osa. Saad leida meie portaalist mõne abivajaja, keda ettevõttena toetada või aidata meid ennast – lisada meie bänneri oma veebilehele, kutsuda inimesi hea algatusega ühinema oma firma uudiskirjas või Facebooki lehel jne.

Disaineritele, progejatele

Meil on ka igapäevast abi vaja. Anna endast märku, kui oled hea disainer, WordPressi-kompetentsiga progeja või muul viisil võimalik professionaalne abiline.

Samas paljudel abiorganisatsioonidel on kehvad kodulehed, mõnel pole logo. Ka sellekohane abi on väga teretulnud, aidata teha näiteks WordPressile või Edicy’le lihtne koduleht, aidata teha kena logo või Facebooki Page. Pakkuge ise oma abi välja kas siin all või mõne projekti juures.

Eraisikutele

Sina saad eriti palju ära teha ja seda kasvõi kohe praegu. Tutvusta meie projekti või mõnda siinsetest abiprojektidest oma lemmikfoorumis, viita abivajajatele oma Facebooki seinal või Twitteris. Kliki projektide lehtedel Soovita/Recommend nuppudele, see saadab lingi su Facebooki seinale, aidates sõna levitada.

Muuda oma profiilipilti! Selleks on meil Facebookis aplikatsioon “Help.ee ABIMEES“, mis pistab ise Sinu profiilipildile help.ee logo. Võid ka laadida siit Photoshopi PSD-põhja ning teha enda profiilipilt selliseks:

Pildivahetus muide mõjub hästi, tagasisidest on kuulda, märgatakse. Aga loomulikult suurim asi, mida sa teha saad, on leida meie portaalist mõni abivajaja ja üks või rohkemgi heategu korda saata. :)

Blogijatele

Blogijatele on meil eriline trump – WordPressi plugin Veremeeter. Mine, loe, see on üks eriti põnev ja tänuväärne idee. Samuti on väga oodatud arutelud/üleskutsed teie blogides, kasvõi heategemise teemadel üldiselt. Lisaks leiad ehk koha meie bännerile, milledest kõikvõimalikke versioone leiad siit.

kui sa oled otsustanud meid aidata, anna sellest teada siia alla kommentaaridesse või meie meilile info@help.ee