Aita 58 kassi koju!

Elas kord heasüdamlik naine nimega Nadežda, kes armastas ja abistas tänavakasse. Ta ravis neid ja otsis kassidele uusi kodusid. Kuni Nadeždal oli tasuvam töökoht oli ka tema hoolealustel turvaline ja soe olla. Kuid ühel päeval kaotas Nadežda osa oma niigi tagasihoidlikust sissetulekust mistõttu sattus proua raskustesse ning sellega kadus ka kassidel lootus leida uus kodu. <a href="http://www.help.ee/aita-58-kassi-koju/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Korraldaja

MTÜ 58 Kassi Koju
www.58kassikoju.ee
MTÜ e-mail 58kassikoju@gmail.com
Maret Mälk | 58164326 | maretm2lk@gmail.com
 

Projekti taust:

Elas kord heasüdamlik naine nimega Nadežda, kes armastas ja abistas tänavakasse. Ta ravis neid ja otsis kassidele uusi kodusid. Kuni Nadeždal oli tasuvam töökoht oli ka tema hoolealustel turvaline ja soe olla. Kuid ühel päeval kaotas Nadežda osa oma niigi tagasihoidlikust sissetulekust mistõttu sattus proua raskustesse ning sellega kadus ka kassidel lootus leida uus kodu.

MTÜ loomisel oli proua poolt üüritud pinnale loodud erahoiupaigas kokku 58 kassi. Kõik kassid soovivad leida endale päris kodu, kus neid armastataks ja kus neil oleks hea ning soe olla.

Eesmärgid:

MTÜ 58 Kassi Koju on ühekordne projekt, mille eesmärk on ravida ja hoolitseda kasside eest kuni kõik 58 kassi on õnnelikult kodudesse saadetud. Kuna tegemist on ühekordse projektiga siis, kahjuks ei võta me hoiukodusse kasse juurde.

Kasside erahoiupaiga looja Nadežda on hoolitsenud ja kassidele kodusid otsinud juba mitu aastat. 2014. aasta alguses kaotas vanem naisterahvas parema töökoha ja tema igakuine sissetulek kahanes. Tekkisid raskused ja nüüd vajab hea inimene kassidele kodu otsimisega kiirelt abi. Nadežda juures on küll kassid armastatud ning hästi toidetud, kuid kõik kassid soovivad leida endale päris kodu.

Meie kassidest

Meie hoiukodus ootavad väga sõbralikud, seltsivad ning mänguhimulised kassid, kuid on ka rahulikumaid loomi, kes kõik ootavad oma inimest. Meie omalt poolt aitame nõu ja jõuga, et kassid, kes on pere leidnud ilusti kodusse sisse elaks. Kõik kassid on steriliseeritud/kastreeritud, et vältida soovimatut paljunemist.

Millist abi on vaja?

MTÜ 58 Kassi Koju tegevus põhineb täielikult omafinantseerimisel, mistõttu väga vajame heatahtlike annetajate abi. Kui armastad loomi ja tahad meid aidata, saad seda teha nii rahalise annetusena, annetades kassi eluks nii vajalikku toitu, kassiliiva ja tarvikuid kui hakates vabatahtlikuks.

Väga oodatud on rahalised annetused – need aitavad meil tasuda nii ruumide rendi, kasside ravi, toidu jm kasside eluks vajaliku eest. Aidata saad, tehes ülekande meie arveldusarvele:

Saaja: MTÜ 58 Kassi Koju
SEB: EE891010220233516225
Swedbank:EE032200221058724670

Toetada saab meie tegevust nii ühekordse annetusena kui ka sõlmides igakuise püsikorralduslepingu endale sobiva summa suuruses.

Kui soovid annetada sihtotstarbeliselt, lisa märksõna, milleks annetada soovid (näit. märksõna: kasside ravikuludeks). Kui soovid toetada mõnd konkreetset kassi, lisa märksönale kassi nimi ja milleks soovid annetada. (näit. märksöna: Siimule eritoidu ostmiseks). Lubame, et Sinu raha kasutatakse sihtotstarbekohaselt.

Hakka hoiukoduks!

Kui hoolid loomadest ja tahad neid aidata, paku kassile hoiukodu! Hoiukodu on ajutine kodu, kus kassi eest hoolitsetakse kuni talle päriskodu leidmiseni. Hoiukodusse saab kass kaasa kõik vajaliku – toidu, liiva, liivakasti jne. Kassi endale jätmise kohustust ei ole ning küsimuste tekkimisel aitame ja nõustame hoiukodu igati.

Hoiukodu olla ei ole raske – Sinult nõuab see eelkõige armastust, aega ja hoolt. Vastutasuks saad looma usalduse ja teadmise, et oled aidanud hädas looma teel tema päriskoju.

Hakka vabatahtlikuks

Igaüks võib olla vabatahtlik, olenemata soost, vanusest, haridusest või sissetuleku suurusest. Põhiline on tahe ning enda jaoks sobivate võimaluste leidmine.

Kui tahad ise midagi teha selleks, et elu meie ümber muutuks paremaks, kui hoolid loomadest ja tahad neid aidata, oled oodatud meie kassituppa.

Kassitoas on abi vaja:

  • kasside toitmisel ja koristamisel (liivakastide ja pesade puhastamine, kausside pesu, joogivee vahetamine, põrandapesu jm)
  • kassidega mängimisel, paitamisel, kammimisel ja muul moel sotsialiseerimisel

Lisaks vajame ka:

• transpordiabi (haiged kiisud kliinikusse ja pärast tagasi kassituppa, päris kodudesse sõidutamine)
• hakkajat inimest, kes tegeleks kiisude iseloomustuste uuendamisega ja aitaks meil olla loomingulised kirjutajad

Kui mõni neist tegevustest sobib Sulle ja soovid aidata, siis võta palun ühendust meie meiliaadressil 58kassikoju@gmail.com

AITAME KOOS, KOOS SUUDAME ROHKEM!

Vaata ka meie YouTube kanalit!