Aarete Laegas

Aarete Laegas MTÜ on heategevuslik organisatsioon, mille missiooniks on aidata raskustesse sattunud Eesti inimesi. <a href="http://www.help.ee/aarete-laegas/">Continue reading <span class="meta-nav">→</span></a>

Kontaktid

Aarete Laegas MTÜ
www.aaretelaegas.ee
Facebook
Sorteerimiskeskus asub Madala 3 (II korrus)
Kadri Britt Põldre
Telefon: + 372 5100185

Taustainfo

 

Aarete Laegas MTÜ on heategevuslik organisatsioon, mille missiooniks on aidata raskustesse sattunud Eesti inimesi. Aarete Laegas kogub, sorteerib ning saadab abivajajatele just neid asju, millest puudust tuntakse. Läheneme abivajajatele personaalselt ehk selgitame alati välja, mis konkreetselt puudu on ning millised on vajalike riiete ja jalanõude numbrid.
Meie sihtrühmaks on tulekahjuohvridkehvas seisus elavad inimesed, kellel puuduvad riided-jalanõud; suurpered, kus ei ole võimalik pereliikmetele kõike vajalikku muretseda; turvakodudes elavad inimesed ja teised eluraskustega võitlevad inimesed.

Tegevused

Oleme oma lühikese tegutsemisperioodi jooksul:

– võtnud osa Süüria põgenikelaagri abiprojektist. Koostöös vabatahtlikega saadeti Süüria põgenikelaagrisse seal vajatavaid riideid-jalanõusid, patju-tekke, lastele mänguasju ja muud vajalikku, et nad oma mõtteid eemale saaksid rasketest oludest.

– aidanud mitmeid Eesti inimesi (peamiselt lastega peresid, mitme lapsega üksikemasid). Oleme saanud positiivset tagasisidet, et meie poolt viidud asjad on olnud väga vajalikud ning aitavad nüüd abivajajatel talve veidi leebemalt üle elada (soojad riided-jalanõud).

– alustanud püsivat koostööd Halinga turvakoduga. Aitame neil muretseda puuduolevaid riideid, nõusid ja muud vajalikku.

– aidanud raha koguda ka loomade varjupaigale

– alustanud koostööläbirääkimisi erinevate liitude ja ühingutega, sotsiaalametnikega ning saanud ka rohelise tule koostöö osas erinevate valdade ja linnavalitsustega.

Kuidas Sina saad aidata?

Otseselt rahalisi annetusi ei kogu, kuid kui keegi soovib Aarete Laeka tegevust rahaliselt toetada, siis meie kontonumber on EE341010220222559222 MTÜ AARETE LAEGAS

Korralikke riideid, jalanõusid ja muid tarbeesemeid saab tuua  Aarete Laeka sorteerimiskeskusesse, mis asub Tallinnas Madala 3 (II korrus).

Lisaks:

•    meile võib tuua korralikke asju, mida abivajajatele edasi toimetada .
•    inimesed saavad toetada ühingu tegevust sooritades ostu meie Aarete Laeka toetuspoest .
•    aidata jagada infot  Aarete Laeka tegemiste kohta.
•    jagada infot meie tegevuse kohta potensiaalsetele abivajajatele.
•    aidata transportida abipakke erinevatesse Eestimaa paikadesse.